Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Јануари 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Keywords


★ Конкурс за админи ★ [Активен]

Go down

★ Конкурс за админи ★ [Активен]

Пишување by 0ne ShoT on Чет 04 Јун 2015, 22:56

1. Име и презиме? -
2. Колку години имате? -
3. Колку часа дневно играте CS? -
4. Од Каде сте? -
5. Дали сте биле до сега админ на некој сервер? -
6. Имате ли искуство со amx commands? -
7. Сигурен ли сте дека ке се справите како админ? -
8. Како админ, согласен ли сте дека ке го посетувате форумот? -
9. Дали ке викате играчи (Да / Не)? -
10. Контакт (Facebook , Skype)? -*Напомена: Вашите податоци пишувајте ги во нова тема !!!

0ne ShoT
Admin

Број на мислења : 3
Join date : 2015-06-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот