Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Јануари 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Keywords


★ SlackJaws - Админ Тим ★

Go down

★ SlackJaws - Админ Тим ★

Пишување by 0ne ShoT on Пет 05 Јун 2015, 10:02

Во оваа тема ги има сите админи на серверот .
                       Листата со тек на време ке се изменува .           - Администратори -

- NickName | Должност | Профил -

1. 0nE ShoT, FivE KillS'. - Основач и сопственик - http://slackjaws.board-directory.net/u2
2. Trolldor^TD - Главен Администратор - http://slackjaws.board-directory.net/u1              - Админи -

- NickName | Должност | Профил -

1. m1r0slav^ - Сервер Админ - N/A

0ne ShoT
Admin

Број на мислења : 3
Join date : 2015-06-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот